Ines Poland
Oficjalny dystrybutor marki logo

Wkładki antypotowe AeroMoov

Ines Poland > Wkładki do fotelików i wózków – grupa 1

Wkładki do fotelików i wózków – grupa 1

Perfekcyjne rozwiązanie na upalne dni. Wkładka antypotowa AeroMoov stanowi doskonałe rozwiązanie na gorące, letnie dni. Dzięki swobodnej cyrkulacji powietrza między siedziskiem a plecami dziecka, mata zapobiega poceniu się oraz przegrzaniu malucha w czasie podróży. Jej uniwersalna konstrukcja umożliwia zastosowanie w różnego rodzaju fotelikach oraz wózkach dziecięcych.

WKŁADKI AEROMOOV

Najlepsze dla Twojego dziecka

Bezpieczna i skuteczna

Wkładka antypotowa AeroMoov to produkt o wyjątkowej konstrukcji opartej na tkaninie ze strukturą plastra miodu 3D. Dzięki temu zapewnia bardzo wysoką przepuszczalność powietrza, sięgającą 1260 l/m2/s – podczas gdy typowe tkaniny stosowane do produkcji fotelików mają normę na poziomie 700 l/m2/s. Dzięki temu maluch ma stały dostęp do świeżego powietrza, co z kolei zapewnia skuteczną wentylację pleców i zapobiega przegrzaniu skóry.

Produkt certyfikowany

Wkładka wykonana jest z bawełny organicznej o właściwościach antybakteryjnych i hipoalergicznych, co dodatkowo wpływa na ochronę dziecka. Ponadto, wkładka stanowi skuteczne zabezpieczenie fotela przed zabrudzeniami.

Produkt można prać w pralce w temperaturze 40°C.

Technologie AeroMoov

Dla designu i bezpieczeństwa

Wkładka antypotowa AeroMoov została zaprojektowana, by zapewnić Twojemu dziecku przyjemne uczucie świeżości podczas jazdy samochodem w foteliku lub spacerów w wózku, minimalizując pocenie się. Specjalna technologia 3D zapewnia stałą cyrkulację powietrza wokół ciała malucha, zapobiegając gromadzeniu się ciepła, i tym samym zmniejszając ryzyko związane z przegrzaniem. Od teraz, wycieczki i podróże w upalne dni będą przyjemne i beztroskie. Nie musisz się już obawiać, że wyciągając swoje dziecko z fotelika czy wózka z mokrymi pleckami, narażasz je na przewianie, a wskutek czego wysoce prawdopodobne przeziębienie. Zapewniając dziecku podróż z matą Aeromoov minimalizujesz te zagrożenia!

Dobre dla Ciebie i Twojego dziecka!

Video

Zobacz jak działa AeroMoov

Najważniejsze cechy

design & technologia

UNIKALNA TECHNOLOGIA 3D

Unikalna technologia plastra miodu 3D, na której opiera się projekt wkładki, rozprasza nadmiar ciepła, poprzez cyrkulację powietrza. Ta innowacyjna struktura gwarantuje stały obieg powietrza, gdyż nie da jej się zamknąć pod naciskiem większej powierzchni. Wytrzymuje nacisk 2 ton na m2. Koniec z mokrymi plecami i lepkimi włosami. To niesamowita ulga dla Twojego dziecka w podróży.

KOMFORTOWY DOTYK NATURY DLA TWOJEGO DZIECKA

Twoje dziecko siedzi na miękkiej warstwie z bawełny organicznej, która jest wyjątkowo chłonna i absorbuje nadmiar potu. Wkładka antypotowa to nie tylko ochrona przed przegrzaniem, ale także wygoda dla Twojego dziecka. Dodatkowo chroni Twój fotelik samochodowy lub wózek przed szybkim zużyciem i blaknięciem kolorów. Dzięki temu możesz cieszyć się dłużej pięknym i nowoczesnym wyglądem Twojego specjalistycznego sprzętu dziecięcego.

CZYSTO I HIGIENICZNIE

Wkładki antypotowe Aeromoov w razie potrzeby, możesz wyprać w pralce, w temperaturze 40°C. Schnie z łatwością, dzięki czemu szybko będzie gotowa do kolejnego użycia, pozwalając Twojemu dziecku na dalszą wygodną podróż.

BEZPIECZNIE

Wkładka antypotowa Aeromoov posiada certyfikat Oeko-Tex 100 Class 1. Oznacza to, że jest całkowicie wolna od substancji, które mogłyby być szkodliwe dla Twojego dziecka. Bezpieczeństwo zawsze na pierwszym miejscu!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jeżeli czegoś nie wiesz - napisz lub zadzwoń

Wkładka antypotowa gr. 0 (0-13 kg) to najmniejszy rozmiar i w wielu przypadkach zastosujesz ją również wtedy, kiedy jeszcze używasz wkładki redukcyjnej. Po wyjęciu wkładki redukcyjnej, wkładka pasuje do wszystkich fotelików z gr. 0 (0-13 kg).

Mimo, że wyglądają podobnie, różnią się 4 szczegółami:

  1. Długość – mata do fotelika jest o ok. 10 cm dłuższa niż ta do wózka
  2. Otwór na pasy – pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa w wózku są mniejsze niż w foteliku samochodowym, dlatego otwór na pasy w macie do wózka również jest mniejszy, aby zapobiec ześlizgiwaniu się wkładki.
  3. Zagłówek – we wkładce do fotelika zagłówek jest specjalnie wycięty, aby ułatwić lepsze dopasowanie w okolicy pasów wewnętrznych.
  4. Mocowanie – wkładkę do fotelika zamocujecie dłuższym niż do wózka troczkiem, który jest wyposażony w ściągacz, ułatwiający dopasowanie w zależności od rodzaju zagłówka fotelika.

Wkładka antypotowa do wózka ma uniwersalny rozmiar, który pasuje do wszystkich modeli wózków. Do fotelika samochodowego wybierz odpowiedni rozmiar w zależności od jego grupy wagowej.

Ines Poland