Ines Poland
Oficjalny dystrybutor marki logo

Łóżeczka turystyczne INSTANT TRAVEL COT

Ines Poland > Łóżeczka turystyczne

Łóżeczka turystyczne

Aeromoov Instant Travel Cot to łóżeczko turystyczne z funkcją kojca, które wyróżnia się niezwykle prostą obsługą i możliwością rozłożenia w zaledwie kilka sekund. Jest super lekkie i kompaktowe, dzięki czemu możesz je zabrać gdziekolwiek chcesz – w odwiedziny do dziadków, na wakacje czy na plażę. Idealne do użytku w domu i w podróży.

Opatentowana konstrukcja produktu jest nowoczesna i trwała, spełniając jednocześnie najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Twoje dziecko może się bawić i spać bezpiecznie, gdziekolwiek się wybierzecie.

Waży mniej niż 5 kg, składa się na płasko, a dzięki dołączonej w zestawie torbie, przenoszenie złożonego łóżeczka na ramieniu jest łatwe i nie wymaga większego wysiłku. Dodatkową zaletą niewielkiej wagi jest możliwość łatwego przenoszenia i ustawiania np. w sypialni przy mamie.

Lekkie i szybkie w rozkładaniu

Poop.Play.Sleep

Łóżeczko wyposażone jest w wykonany z najwyższej jakości pianki PU materac, co gwarantuje optymalne podparcie dla pleców dziecka i zapewnia mu komfort. Dla niemowląt do 2 miesiąca życia materac możesz zamontować na wyższym poziomie. Kiedy dziecko zaczyna samodzielnie siedzieć, łóżeczko turystyczne można bezpiecznie przestawić na niższy poziom. Dzięki temu maluch ma swobodę poruszania się i zabawy w łóżeczku, a rodzice nie muszą obawiać się, że ich dziecko się z niego wydostanie. Te zastosowania, sprawiają, że łóżeczko turystyczne jest idealnym rozwiązaniem dla rodziców już od pierwszych dni życia dziecka.

Dodatkowo łóżeczko posiada siatkę na bocznych ściankach, dzięki czemu możesz bez przeszkód obserwować swoje dziecko podczas odpoczynku. W dolnej części łóżeczka umieszczono specjalne otwory, co pozwala na wygodne umieszczenie stóp i łatwe podniesienie dziecka.

Aeromoov Instant Travel Cot

najważniejsze cechy

2-sekundowa konfiguracja

AeroMoov Instant Travel Cot można ustawić i złożyć w ciągu kilku sekund! To niewiarygodne, jak łatwe to jest. W rzeczywistości łóżeczko robi to samo, więc każdy może sobie z tym poradzić. To ogromna różnica w porównaniu do ciężkich łóżeczek podróżnych.

Brak obciążenia fizycznego, brak stresu!

Bardzo lekkie

AeroMoov Instant Travel Cot waży mniej niż 5 kg. Taszczenie ciężkiego i nieporęcznego łóżeczka turystycznego jest już przeszłością. To łóżeczko turystyczne jest lekkie, praktyczne i łatwo można je spakować do wygodnej torby na ramię.

Nawet starszy brat lub siostra mogą je łatwo nosić.

Z wysokiej jakości materacem dla optymalnego komfortu

AeroMoov Instant Travel Cot posiada solidny materac z pianki PU o grubości 3 cm. Jest to ważne dla zapewnienia dobrego podparcia pleców.

Łóżeczko turystyczne spełnia również najbardziej rygorystyczne standardy bezpieczeństwa dla niemowląt EN716-1-2008 i A1-2013.

Dostępna jest także osobno pościel dopasowana do materaca.

2 poziomy dla niemowląt i małych dzieci

AeroMoov Instant Travel Cot ma 2 poziomy: niski i średni. Dodatkowy średni poziom jest specjalnie przeznaczony dla niemowląt do 2 miesiąca życia. Zapobiega to zbytniemu pochylaniu się, aby wyjąć dziecko z łóżeczka. Gdy Twoje dziecko potrafi już samodzielnie siedzieć lub waży więcej niż 6 kg, czas przejść na niższy poziom.

Poziom materaca jest łatwy do regulacji. Twoje dziecko zawsze będzie spać i bawić się tak bezpiecznie, jak to możliwe. Całkowity wymiar materaca wynosi 110x60cm. Dolny poziom można zatem bezpiecznie używać do momentu, gdy dziecko będzie w stanie samodzielnie wyjść z łóżka.

Kompaktowe

AeroMoov Instant Travel Cot składa się bardzo kompaktowo, co ułatwia przechowywanie w eleganckiej, smukłej torbie transportowej. Możesz przechowywać łóżeczko podróżne w najwęższych miejscach: obok szafy, pod schodami lub w dowolnym miejscu, jakie znajdziesz.

Oczywiście kompaktowe i lekkie łóżeczko podróżne jest również idealne do zabrania ze sobą w samochodzie lub w czasie podróży.

W domu i na zewnątrz

W domu możesz go używać w ogrodzie, na balkonie, w salonie, kuchni, sypialni lub biurze. W krótkim czasie możesz stworzyć idealne środowisko do zabawy lub spania. A co powiesz na nocowanie u babci i dziadka lub wizytę u przyjaciół? Łóżeczko podróżne jest łatwe do zabrania ze sobą. Daje Twojemu maluszkowi możliwość miłego drzemnięcia gdziekolwiek pojedziesz.

Świetnie sprawdza się na wakacjach i na plaży: dzięki przezroczystym ścianom możesz non-stop obserwować swoje dziecko podczas zabawy i snu.

Ponieważ AeroMoov Instant Travel Cot jest idealny do użytku wewnątrz i na zewnątrz, dostępna jest osobno osłona przeciwsłoneczna i moskitiera.

Sprytne

Kolejną sprytną funkcją są 2 zagłębienia pod łóżeczkiem, które oszczędzają Twój kręgosłup podczas podnoszenia dziecka.

Video

Zobacz jak działa AeroMoov

Zachęcamy do zapoznania się z oryginalnymi akcesoriami:

Akcesoria do łóżeczek

Ines Poland