Ines Poland
Oficjalny dystrybutor marki logo

Nocnik dziecięcy Premium

Ines Poland > Ines&John > Nocnik dziecięcy Premium

Nocnik dziecięcy Premium

Jego znak rozpoznawczy to unikalny design i wysoka jakość wykonania, zapewniająca mu status produktu Premium. Doskonale harmonizuje z nowoczesnymi aranżacjami wnętrz, a jego estetyczny kształt sprawia, że staje się stylowym dodatkiem, nadając elegancji każdemu otoczeniu. Zachwyca nie tylko piękną formą i stylowym połączeniem kolorów, ale również funkcjonalnością. To doskonała propozycja dla Twojego dziecka, zapewniająca wygodę i komfort podczas procesu nauki korzystania z nocnika.

Nocnik dziecięcy premium INES&JOHN

Komfort w wersji premium

Estetyczny design

Nocnik prezentuje się niezwykle atrakcyjnie dzięki harmonijnemu połączeniu białego koloru z subtelną szarością, dopełnionego eleganckimi detalami.

Funkcjonalny wkład

Wyciągany wkład umożliwia wygodne opróżnianie i łatwe czyszczenie nocnika.

Komfortowy rozmiar

Przemyślany kształt nocnika zapewnia wygodę, swobodę oraz komfort podczas korzystania, umożliwiając dziecku wygodne siadanie.

Praktyczna pokrywa

Zdejmowana pokrywa z pięknym, nowoczesnym uchwytem ułatwia utrzymanie go w czystości, a jego przechowywanie czy transportowanie stają się wyjątkowo łatwe dla rodzica. To praktyczne rozwiązanie sprawia, że codzienna rutyna z nocnikiem staje się nie tylko komfortowa, lecz także pomaga utrzymać higienę i estetykę.

Miękka nakładka

Dzięki miękkiemu siedzisku nocnika, korzystanie z niego staje się komfortowe i przyjemne, zapewniając wysoki poziom wygody dla malucha.

Ergonomiczne oparcie

Oparcie z tyłu dodaje wsparcie dla pleców dziecka oraz stabilności, a jednocześnie nie ogranicza swobody ruchów dziecka.

Antypoślizgowy spód

Antypoślizgowe wstawki na spodzie nocnika gwarantują bezpieczne użytkowanie, zapobiegając przypadkowym przesunięciom.

Powierzchnia antyrozbryzgowa

Antyrozbryzgowa powierzchnia nakładki została zaprojektowana z myślą o minimalizacji rozbryzgów podczas korzystania, ułatwiając utrzymanie czystości w okolicy nocnika. Jest to szczególnie przydatne w przypadku dzieci, które rozpoczynają przygodę nauki korzystania ze swojej pierwszej toalety.

Nocnik dziecięcy Premium

Technologie i funkcje

Ines Poland